|


|


|

KUYUCAK BELEDİYESİ BELENOVA SOSYAL TESİSLERİ BEYAZA BÜRÜNDÜ

KUYUCAK BELEDİYESİ BELENOVA SOSYAL TESİSLERİ BEYAZA BÜRÜNDÜ

Aydın Kuyucak Belediyesi Belenova Sosyal Tesisleri'ne yılın ilk karının düşmesiyle birlikte tesis beyaza büründü.

Kuyucak'ta dün akşamdan bu yana etkili olan yağış, gece yüksek kesimlerde kar yağışına döndü. Kuyucak'ın yüksek rakımlı mahallelerinde ve  Kuyucak Belediyesi Belenova Sosyal Tesisleri'nde kartpostallık görüntüler ortaya çıktı. 

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, " İlçemize ilk kar düştü. Allah, bereketini artırsın inşallah. İlçemizin yüksek rakımlı mahallelerinde ve Belenova Sosyal Tesisleri'nde kar yağışı etkili oldu. Kar yağışı ile birlikte Belenova Sosyal Tesislerimizde muhteşem görüntüler ortaya çıktı. Uzak ve yakın her ilçeden vatandaşlarımız tesisimizi ziyaret ederek kar sevincini yaşıyorlar. Karın tadını çıkaran vatandaşlarımız, tesisimizde şömine eşliğinde kar manzarasını seyrediyorlar.Tüm kar tutkunu vatandaşlarımızı Belenova Sosyal Tesisleri'ne bekliyoruz." dedi.

Kar sevinci yaşayan vatandaşlar," Yılın ilk karı yağdı. Kar manzarasının tadını çıkarmak için Kuyucak Belediyesi Belenova Sosyal Tesisleri'ne geldik. Çok güzel bir yer. Böyle bir tesisi bizimle buluşturan Başkanımız Metin Ertürk'ten Allah razı olsun." diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Yağan kar yağışı sonrası Kuyucak Belediyesi Belenova Sosyal Tesisleri'nde muhteşem  kar manzarası ortaya çıkarken tesiste bulunan vatandaşlar bu anın tadını çıkardılar.

Copyrigt © 2022 Kuyucak Belediyesi ® Her Hakkı Saklıdır..