|


|


|

KUYUCAK BELEDİYESİ KORONAVİRÜS İLE MÜCADELE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

KUYUCAK BELEDİYESİ KORONAVİRÜS İLE MÜCADELE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

KUYUCAK BELEDİYESİ KORONAVİRÜS İLE MÜCADELE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Kuyucak Belediyesi, İlçe genelinde Koronavirüs ile mücadele çalışmalarını aralıksız olarak dezenfeksiyon, ilaçlama, pazaryerleri, sosyal yardım başta olmak üzere bütün alanlarda aktif bir şekilde sürdürüyor.

Kuyucak’ta Pazaryerlerinde Koronavirüse geçit yok

Kuyucak Belediyesi Koronavirüs ile mücadele kapsamında, bütün mahallelerde kurulan halk pazarlarında çalışmalarına devam ediyor. Kuyucak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personelleri tarafından  vatandaşlar,  tek tek ateş ölçümü yapılarak içeri alınıyor. Pazar girişlerinde kurulu olan dezenfektan standları ile vatandaşların alışveriş öncesi ve sonrası ellerini dezenfekte etmeleri sağlanıyor.

Zabıta ekipleri tarafından Pazar alışverişi sırasında esnaf ve vatandaşlar sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda uyarılıyor.

İlçe genelindeki pozitif hastalar yalnız bırakılmıyor

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personelleri  tarafından  ilçe genelinde 36 mahallede Koronavirüs hastalığına yakalanan ve karantinada olan vatandaşlar tek tek aranarak  Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk’ün selamı iletilerek talepleri öğreniliyor ve  çözüm odaklı çalışma sürdürülüyor.Vatandaşların gıda, alışveriş, eczane gibi  bütün talepleri karşılanarak evlerine teslim ediliyor.

“Vatandaşlarımızın bütün alanlardaki taleplerini karşılayabilmek için özverili bir çalışma örneği sergiliyoruz.”

Kuyucak Belediye Başkanı Metin ERTÜRK, “ Koronavirüs ile mücadele çalışmalarımızın başladığı günden itibaren dezenfeksiyon, ilaçlama, sosyal yardım başta olmak üzere bütün alanlarda vatandaş odaklı çalışmalarımızı özenle sürdürüyoruz. Pazaryerlerimizde vatandaşlarımızın Koronavirüs tedbirleri kapsamında hareket  etmesini konusunda önlemlerimizi sürdürüyoruz.Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Personelleri tarafından sokağa çıkma kısıtlaması olan günlerde tüm vatandaşlarımızın ve  Koronavirüsten dolayı evde karantinada olan vatandaşların talepleri kendilerine ulaştırılıyor. Pandemi süreci boyunca vatandaşlarımızın bütün alanlardaki taleplerini karşılayabilmek için özverili bir çalışma örneği sergileyerek onları yalnız bırakmıyoruz.Tedbirlere uyarak birlikte başaracağız.”

Copyrigt © 2021 Kuyucak Belediyesi ® Her Hakkı Saklıdır..