|


|


|

KUYUCAK'TA BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLENDİ

KUYUCAK'TA BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLENDİ

Kuyucak Belediyesi tarafından Kuyucak Belediyesi Çok Amaçlı Kapalı Pazaryeri Düğün Salonunda Kurban Bayramı bayramlaşma programı düzenlendi.

Bayramlaşma programına İlçe Kaymakamı Fehmi Sinan Niyazi, Kuyucak Belediye Başkanı Mehmet Çömden, AK Parti İlçe Başkanı Ali Güçlü, AK Parti Kuyucak İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Gabalcı, daire amirleri, meclis üyeleri, muhtarlar, belediye personelleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.
Başkan Çömden, bayramlaşma programında yapmış olduğu konuşmada “Bayramlar yakınlaşma demek. Sevginin ve hoşgörünün ön plana çıktığı güzel günler demek. Allah, birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın, ülkemize zeval vermesin inşallah. Bayramlaşma programımıza katılan siz değerli vatandaşlarımıza teşekkür ediyor aileniz ve sevdiklerinizle birlikte nice sağlıklı ve huzurlu bayramlar diliyorum” dedi. 
Kuyucak’ta bayramlaşma programı İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Pamukören Yaşlı Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi ve Horsunlu Huzur Evi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezindeki bayramlaşma programları ile son buldu.


Copyrigt © 2022 Kuyucak Belediyesi ® Her Hakkı Saklıdır..