|


|


|

KUYUCAKSPOR YENİ TRANSFERLERE İMZAYI ATTIRDI

KUYUCAKSPOR YENİ TRANSFERLERE İMZAYI ATTIRDI

Aydın Amatör Süper Lig takımlarından Kuyucakspor, yeni transferlerine imzayı attırdı.

Bir hafta önce sahaya inen Kuyucakspor, yeni sezon öncesi kadrosunu şekillendiriyor. İlk olarak Teknik Direktör Süleyman Bacaksız’ı takımın başına getiren Kuyucakspor, ardından iç transferi tamamlayarak dış transferde de noktayı koydu.

Kuyucak Belediye Başkanı Mehmet Çömden’in katılımıyla sezon açılışı yemeğinde buluşan Kuyucakspor, ardından imza töreninde yeni transferlerine imzaları attırdı.

Kuyucakspor iç transferde Uğur Kötelioğlu, Şevki Boran, Semih Kemik, Onur Kiremitçi, Mehmet Bozkurt Çağırgan, Yunus Emre Kerimoğlu, İbrahim Demir, Ramazan Gerçek, Ozan Türkmen ve  Abdurrahim Acar ile anlaşma sağladı. Dış transferde de geçen sezon devre arasında Feslek Gelenbespor’a gönderilen Kamil Tosun ve Erkut Uğuz’un yanı sıra aynı takımdan Yusuf Atiş, İncirliova Belediyespor’dan Mustafa Tutar ve Ahmet Tüzün, Bozdoğan Madran Belediyespor’dan Engin Ateş, Pamukspor’dan Ali Rıza Hışıroğlu, Kıralan Demirspor’dan Alperen Kapan ve Rıdvan Aracı, Çal Belediyespor’dan Muharrem Demirci ve SHÇEK Spor’dan Emre Balcıoğlu ile anlaşan Kuyucakspor, imzaları attırdı.

Kuyucak Belediye Başkanı Mehmet Çömden, Kuyucakspor’a şampiyonluk yolunda başarı dilerken, “Tüm takımlara yeni sezon hayırlı olsun” dedi.

Copyrigt © 2022 Kuyucak Belediyesi ® Her Hakkı Saklıdır..