ARAMA
Kuyucak Belediyesi

Başkan Doğanca, belediyeyi dev...

Geri

Başkan Doğanca, belediyeyi devraldı

5 Nisan 2024

Kuyucak Belediye Başkanı seçilen Cumhuriyet Halk Partili Uğur Doğanca, mazbatasını almasının ardından belediye binasında yapılan devir teslim töreniyle görevi Mehmet Çömden’den devraldı.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü binasından vatandaşlarla birlikte yürüyerek Kuyucak Cumhuriyet Meydanı’nda gelen Kuyucak’ın yeni Belediye Başkanı Uğur Doğanca, Atatürk Anıtı’na Kuyucak Belediyesi’ne ait çelenk sundu.

Coşkulu bir kalabalıkla Kuyucak Belediyesi önüne gelen Başkan Doğanca, vatandaşlara teşekkür konuşması yaptı. “Yeni bir yolculuğa başlıyoruz” diyerek başlayan konuşmasına, “Çok kıymetli Kuyucaklılar, 10 yıl aradan sonra Kuyucak İttifakı olarak tekrar Kuyucak Belediyesi’ni birlikte yöneteceğiz. Uzun ve yorucu süreçlerden sonra Kuyucak’ta yapılan çalışmalar neticesinde seçimi galip bitirdik. Bu anlamda emeği geçen başta CHP Kuyucak İlçe Başkanımız Özgür Yöreli, Kadın Kolları Başkanımız Özlem Küçük, Gençlik Kolları Başkanımız Nuri Can Güzeldağ, Belediye Meclis Üyesi Adayı arkadaşlarımıza ve tüm Kuyucaklılara desteklerinden dolayı teşekkür ederim.  Kuyucak’ımızı daha ileri taşımak için gece gündüz çalışacağız. Biz yapacağız, Kuyucak kazanacak” dedi.

Konuşmasının ardından Devir Teslim için makam odasına çıkan Kuyucak Belediye Başkanı Uğur Doğanca, Mehmet Çömden’den görevi devraldı. Bugüne kadar Kuyucak’a hizmet eden bütün başkanlara teşekkür eden Uğur Doğanca’ya karşılık, Mehmet Çömden de, başarı dileklerini iletti.

Kuyucak Belediye Başkanı Uğur Doğanca daha sonra tebrikleri kabul etti.